Jakość

Produkując przyczepy i zabudowy, na pierwszym miejscu stawiamy wysokie wymagania jakościowe oraz stałą kontrolę produktów. Ciągle ulepszamy procesy produkcji, a odpowiednio wyszkolony i doświadczony zespół pozwala nam na osiągnięcie wysokiej jakości produkcji i krótkiego terminu realizacji.

Nasza fabryka wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzą m.in. przecinarki plazmowe, prasy krawędziowe, prasy hydrauliczne, piły do obróbki aluminium, frezarki CNC, WaterJet.

Produkowane przyczepy i zabudowy spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Jakość i trwałość naszych produktów jest dla nas bardzo ważna, dlatego wprowadziliśmy politykę oraz kontrolę jakości, aby mieć pewność, że do klientów trafiają wyłącznie niezawodne produkty.

Opinie klientów

Nasi klienci doceniają jakość naszych produktów, przeczytaj ich opinie.

Firma Gromex została mi polecona jako rzetelny producent przyczep i zabudów. Po odebraniu swojego zamówienia przyznam, że wpełni się zgadzam z tą opinią. Jakość wykonania na 5 gwiazdek.
Stanisław
Zabudowa na mój samochód została wykonana w firmie Gromex i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania oraz całego procesu sprzedaży.
Krzysztof
Od lat kupuję przyczepy w firmie Gromex i nigdy się nie zawiodłem.
Marcin
Przyczepa została wykonana w terminie niecałych 2 tygodni, na czym bardzo mi zależało, wszystko jest zgodne z opisem zamówienia. Obsługa na 5. Polecam firmę Gromex.
Marek

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas. Odpowiemy na pytania, pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, doradzimy.

Kontakt