Front siedziby firmy gromex z ustawionymi trzema lawetami w rzędzie.

O nas

Firma Gromex działa w branży motoryzacyjnej od 1981 roku. W swojej ofercie posiada usługi przewozu pojazdów, produkcję przyczep,części i akcesoriów do samochodów.

Historia

2024
Dynamicznie się rozwijamy

Powstaje nowa siedziba firmy oraz hale, dzięki czemu rozszerzymy naszą powierzchnię produkcyjną do ponad 10.000 m2. Ogromnie się cieszymy, że już niebawem zaprosimy naszych klientów do nowego biura i będziemy mogli zaprezentować naszym partnerom handlowym linie produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze maszyny.

Dynamicznie się rozwijamy
2022
Rozbudowa fabryki - zwiększenie wydajności produkcji

Powierzchnia firmy zwiększa się kolejne 2500 m2, w ramach której powstanie nowoczesna linia produkcyjna, która pozwoli nam na zoptymalizowanie procesu produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości naszych produktów.

Rozbudowa fabryki - zwiększenie wydajności produkcji
2019
Zakończenie budowy nowej fabryki oraz siedziby firmy 🎉

Wybudowaliśmy nową siedzibę firmy oraz zakład produkcyjny przy ulicy Starogliwickiej w Gliwicach. To ważny moment w rozwoju firmy. Zakład produkcyjny wyposażyliśmy w nowoczesny park maszynowy, czego efektem było znaczące zwiększenie wydajności produkcji i skrócenie terminu realizacji zamówień.

Zakończenie budowy nowej fabryki oraz siedziby firmy 🎉
2009
Rozszerzenie portfolio produkowanych zabudów

Produkowane przez nas zabudowy, części i akcesoria samochodowe szybko znalazły uznanie wśród naszych klientów. Nieustająca chęć rozwoju i udoskonalania naszych produktów, pozwoliła nam na zaproponowanie klientom, zupełnie nowego produktu — ultralekkich zabudów samochodowych oraz przyczep do przewozu pojazdów, które w całości wykonane są z aluminium.

Rozszerzenie portfolio produkowanych zabudów
2007
Rozszerzenie zakresu działalności firmy

Wieloletnie doświadczenie w obszarze przewozu pojazdów i rozumienie wyzwań z jakimi na co dzień mierzą się firmy transportowe, pozwoliło nam na rozszerzenie prowadzonej działalności. W 2007 roku wkroczyliśmy na nową ścieżkę, rozpoczynając produkcję specjalistycznych stalowych zabudów samochodowych do pomocy drogowych.

Rozszerzenie zakresu działalności firmy
1981
Rozpoczęcie działalności

Pierwszy etap rozwoju naszej firmy związany jest z szeroko pojętym transportem pojazdów samochodowych.

Rozpoczęcie działalności

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nas. Odpowiemy na pytania, pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, doradzimy.

Kontakt